Energy Medicine

You are here:

فرم و نحوه پذیرش بیمار

پذیرش

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب پی دی اف

بیماران عزیز در صورت درخواست درمان با انرژی دکتر مهدی دوستداری می توانند عصر ها از ساعت 17 الی 19 طی تماس با مطب با شماره تلفن 22288716 نوبت مشاوره دریافت نمایند.

در تاریخ مشاوره، بیماران عزیز می بایست با در دست داشتن تمامی مدارک پزشکی مربوطه، برگه شرح حال را از منشی مطب دریافت و تکمیل نمایند و به منشی تحویل دهند و منتظر بمانند تا دکتر دوستداری نظر خود را اعلام فرمایند.

آقای دکتر ضمن مطالعه مدارک پزشکی و شرح حال بیمار، نظریه اولیه مبنی بر احتمال تأثیرات درمانی، تعداد جلسات، فاصله جلسات، و مسائل مربوطه دیگر را که لازم ببینند، ذیل همان برگه اعلام می دارند.

منشی مطب نظر دکتر را برای بیمار مربوطه تشریح می نماید و بیماران عزیز می توانند با تفکر و بررسی به احتمال درمان و مسائل دیگری که شرح داده می شود، در صورت درخواست و رضایت کامل برای درمان با انرژی، از منشی مطب درخواست نمایند که جهت شروع درمان، با دکتر دوستداری ملاقات کرده و درمان را حضوری آغاز نمایند.

ضمناً مشاوره ها و بررسی پرونده ها رایگان می باشد.

تلفن:22288716

همراه مطب:09121831007

توجه: مدلهاي قابل ارائه جهت مداواي بيماران با توجه به نوع بيماري و وخامت يا گستردگي بيماري و امكان تكميل جلسات درماني و... متفاوت مي باشد.

بديهي است جهت بيماريهاي سخت و صعب العلاج ولاعلاج، فن آوري و جنسيت وكار تخصصي انرژيكي بسيار پرزحمت و ظريف و پرحجم بوده و بعضا زحمت كارتخصصي و فني تكنيكي و حجمي انرژيكي در يك سانس انرژي تراپي فوق اختصاصي، معادل بار انرژيكي يكصد بيمار ميگرني يا آرتروزي مي باشد.

نكته مهم ديگر اين است كه در صورت درخواست بيماران و امكان وجود شرايط مي توان با ايجاد انرژيهاي خيلي فني وتخصصي، درصد وشدت اثرات درماني را افزايش داده و طول درمان را كوتاهتر نمود.

آخرین بروز رسانی مطلب در يكشنبه ، 11 مهر 1389 ، 10:20
Joomlart